Geri

Bahçeşehir Pilates,
be.pilates&yoga'da!

9 yıllık tecrübe, Master Instructor Boncuk Bıçakçı’nın 10 kişilik dev eğitmen kadrosu, toplam 10 bin saatin üzerinde ders geçmişi, 200’ün üzerinde aktif üye ile Bahçeşehir’de pilatesin tek adresi!

Geniş
Ders Seçenekleri

Pilates dersleri hakkında bir karara varamayabilirsiniz. be.pilates&yoga’da oldukça fazla seçenek var. Aşağıdaki tüm farklı kategorilerde 10 dersle başlayan ve 50 derse kadar devam eden ders paketlerimiz için geç kalmadan üzretsiz deneme dersi al!

Donanımlı eğitmenler, 10000 saat üzeri ders tecrübesi

2278

saat

Burak Hoca

Kıdemli Eğitmen

3 yıllık deneyim

3415

saat

Mehtap Hoca

Kıdemli Eğitmen

3 yıllık Deneyim

1982

saat

Nermin Hoca

Kıdemli Eğitmen

3 Yıllık Deneyim

1621

saat

Özge Hoca

Kıdemli Eğitmen

2 yıllık deneyim

Nasıl İlerleyebilirim?

1

Formu doldurarak Deneme Dersine Başvurun

Deneme derslerimiz ücretsiz. Deneme dersleri sayesinde studyomuzu yakından görebilir, eğitmenlerimizle tanışabilir, derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

2

Tavsiyelere Kulak verin

Deneme dersinde studyomuzu ve derslerimizi yakından tanıma fırsatı bulduğunuz gibi, eğitmenlerimiz de sizler hakkında bilgi sahibi olacak, ücretsiz postur analizinizi ve fonksiyon testlerinizi yapacaktır. Eğitmenlerimizin tavsiyelerine kulak verin, sizi en kısa sürede hedefinize ulaştıracaklardır.

3

Derslere ve Paketlere karar verin

Pilates dersleri için oldukça fazla seçeneğimiz var. Reformer pilates özel, doble, trio veya grup derslerinde farklı ders paketlerine karar verin. Unutmadan, farklı seçenekleri bir arada kullanarak ders paketlerinizi kombinleyebilirsiniz.

4

Derslerinizi planlayın

Üyelik temsilcisi arkadaşlarımız sizlere eğitmenlerimizin takvimleri doğrultusunda ders planlama konularında yardımcı olacaklardır. İsterseniz ders programınızı günlük, haftalık veya aylık yapabilirsiniz.

Üyelerimizin Değerli Yorumları

“Bir arkadaşın tavsiyesi ile başladık.İyi ki başlamışız.Oldukça profesyoneller ayrıca güler yüzlüler.Her zaman yardımcı olmaya çalışıyorlar.Bigilendirme konusunda da çok iyiler.Her gün farklı bir eğitmen ile ders yapmak da güzel çünkü bütün eğitmenleri görüp kendiniz karar verebilirsiniz.Biz dersine girdiğimiz bütün eğitmenlerden memnun kaldık.Ben arkadaşımla gidiyorum ikimiz de çok memnunuz. Hatta aldığımız paket bittiğinde yenisine devam edeceğiz.Kesinlikle tavsiye ediyorum. 😍😍”

Yıldız Kaya

“Kardeşimle birlikte başladık.Kardesim hiç istekli değildi fakat yarım saatlik deneme dersinden sonra hemen başlamaya karar verdi.Kardeşim ankilozan spondilit hastası ve kısa zamanda boynundaki açılmayı gözlemledik.Biz başta hocamız Yasemin Hanım olmakla bereber gösterilen ilgiden,ortamın temizliğinden ,güler yüzlerinden çok memnunuz .Koşarak gidiyoruz.Çok teşekkürler 😍❤”

Özlem Kaya

“Az önce 8.dersimizden döndük.kızımla birlikte gidiyoruz. hijyenik bir ortam var. hocamız Mehtap Hoca eşliğinde verimli ve keyifli dersler yapıyoruz..Hocamızı çok seviyoruz.Ayrıca Damla Hanımla da gerekli olan tüm yazışma ve programlamayı yapıyoruz hızlı dönüşleri ve yaptığı planlamalar için de kendisine ve hocamız Mehtap Hanıma ve bu güzel salon için sahiplerine çok teşekkür ediyor ve gelmeyi düşünen herkese tavsiye ediyoruz👌🍀”

Rekin Aydoğan

Sık sorulan sorular ve Cevaplar

Bahçeşehir pilates derslerine ilişkin ço sık karşılaştığımız sorular ve bu soruların cevaplarına göz atın, daha fazla bilgi için bizimle whatsapp’tan iletişime geçebilir veya bahçeşehir pilates studyomuzda deneme dersiniz sonrası sorularınızı eğitmenlerimize iletebilirsiniz.

Pilates Derslerinde 10 dersle başlayan ve 30 derse kadar devam eden paketlerimizden istediğine karar verebilirsin.

Malesef ki ders paketin hesabına tanımlandıktan sonra değiştiremiyoruz. Çünkü devam eden üyelerimiz ve yeni başlayan üyelerimizin ders planlamalarını hassas bir şekilde takip ediyoruz.

Aylık Üyelik ücretimiz yok. Sadece aldığın ders paketinin ücretini ödersin ve derslere katıldıkça derslerin paketinden düşer.

Evet, tüm paketlerin kullanım süresi var ancak paketlerini süresi içerisinde kullanmazsan derslerin yanmaz. Paketin pasife döner ve sen yeni bir ders paketi aldığında eski paketine de yeni ders paketinin süresi kadar süre ekleriz.

25 K

be.pilatesyoga

İnstagram Sayfamıza göz atın

Ücretsiz Deneme
dersine hazır mıyız?

Bahçeşehir Pilates derslerindeki tecrübemize güven!

Bahçeşehir pilates studyoları arasında hizmet kalitesi ve başarı grafiğiyle öne çıkan pilates studyomuzda, Aletli pilates özel, double, trio ve grup dersleri verilmektedir. Bahçeşehir Bahçecity’s residence da bulunan Pilates studyomuzda Reformer pilates derslerine kategorilerine göre ders paketleri ile katılabilirsiniz.

Aletli Pilates Özel dersleri ile hedeflerinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aletli Pilates özel dersleri ile tüm üyelerimizle bire bir ilgilenip, arzu ettikleri hedeflerine ulaşmaları için azami gayret ediyoruz. Reformer double derslerine bir yakınınızla birlikte katılabilirken, reformer pilates trio derslerine ise 3 kişi olarak kendi grubunuzla katılabilirsiniz. Aletli Pilates grup derslerimizle üyelerimize etkili, eğlenceli pilates dersleri sunuyoruz. Reformer Grup derslerimiz haftanın her günü belirli saatlerde olup, bu derslere rezervasyon yaptırarak katılabilirsiniz. Saat planlamasında güçlük yaşıyorsanız siz ve arkadaşlarınız için size özel bir grup oluşturabiliriz.

Pilatese yeni başlayan, hızlı ve kesin sonuç almak isteyen, duruş bozukluğu olan üyelerimize aletli pilates özel dersleri ile pilatese başlamalarını tavsiye ediyoruz. Reformer pilates ekipmanlarına sektörün önde gelen 1 numaralı ekipman üreticisi Stott Pilates ve Balanced Body ekipmanların tercih ediyoruz. 

Bahçeşehir pilates studyomuzda 1 Eylül 2014 ten beri 500’’ün üzerinde üyemize hizmet ettik. 9 yıl içerisinde (1 Kasım 2022 itibariyle) 13000 saatin üzerinde pilates dersleri işledik. Bahçeşehir pilates merkezimizde birçok üyemizi sağlığına, hedeflerine ulaştırdık. Tüm üyelerimize ilk günkü heyecanımızla bahçeşehir pilates studyomuzda hizmet etmeye devam ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz. 

Donanımlı eğitmenler eşliğinde sunduğumuz  pilates derslerini ücretsiz deneyimleyin. Daha ilk dersten diğer bütün egzersiz sistemlerinden farkını anlayacaksınız.
Pilatesi deneyimlemeniz için ücretsiz deneme dersi sunuyoruz.

Geç kalmadan deneyin.

Pilates ve Yoga Genel