Medikal pilates ile sağlığınıza kavuşun

Sırt ağrılarınız, duruş bozukluklarınız yada sağlık problemleriniz için çözüm medikal pilates.

ÜCRETSİZ DENEYİN veya inceleyin

Doktorlar sağlığınız için medikal pilates öneriyor

Sırt ve boyun ağrılarınızdan çok çekiyorsunuz, duruş probleminiz var yada omurga fıtıklarınız. Hatta ileri seviye omurga problemi. Hepsinin çözümü medikal pilates.

 • Sırt ve boyun ağrıların önlenmesi

  Medikal pilates ile ağrılarınızdan kurtulun

  Pilates hareketleri omurga sağlığını doğrudan hedef alan egzersizler olduğu için omurgayı çevreleyen ve koruyan kaslarınız güçlenecek, ağrılarınızdan kurtulacaksınız.


  Özel reformer pilates dersleri le alacağınız medikal pilates derslerinde tamamen hedefleriniz doğrultusunda çalıştırılırsınız.

 • Duruş bozuklukları tedavisi

  Medial Pilates ile normal posture ulaşın

  Çağımızın en yaygın problemlerinden biri olan duruş bozukluğunu medikal pilates ile önleyebiliyoruz. Ücretsiz deneme dersi ile postur analizinizi yapıp duruş bozukluğunuz için özel medikal pilates dersleriyle çalışma yapabiliriz.


  Tüm derslerde postürünüz ve gelişiminiz sürekli takip edilir.

 • İleri seviye eklem ve omurga problemleri

  Omurga rahatsızlıklarınız için medikal pilates

  Sırt ağrılarınız ve omurga rahatsızlığınız duruş bozuklukları yada akut ağrılarla sınırlı kalmayabilir. Omurga fıtıklarınız, iltihaplı romatizmalarınız için de medikal pilates ile çözüm üretebiliriz.


  Studyomuzda birçok anklilozan spondilit gibi ileri seviye rahatsızlığı bulunan üyemiz medikal pilates dersleri ile konforlu yaşama döndü.

Medikal pilates için ücretsiz deneme dersi alın

veya pilatese göz atın.

Reformer Pilates