Vinyasa yoga akışlarını keşfet

Vinyasa yoga nefesle uyum içinde ve akıcı bir biçimde birbirini izleyen hareket dizilerinden oluşan yoga şeklidir. Vinyasa nefesi açarken, bedeni, duyguları ve zihni açma deneyimi sunar.

incele

Etkili, zorlayıcı akıcı vinyasa yoga dersleri

Vinyasa yoganın en önemli özelliği, sık sık tekrarlanması halinde vücudun dayanma gücünü,dayanıklılığını,esneklik ve gücünü arttırmasıdır.

Vinyasa yogayı deneyimle

Vinyasa yoga hem akış, hem de güç gerektiren/güçlendirici asanalar barındırdığından aynı sürede yapılan yürüyüş ve koşu gibi kardiyo egzersizlerine kıyasla çok daha etkili, yoganın spiritüel yönünü taşımasından dolayı ise çok daha tatmin edicidir.


Vinyasa akışları, nefesle senkronize edilen hareket sekansları içinde, durmaksızın, bir pozdan bir poza akmak ve nefesin ritmik akışını korumaya devam ederek farklı sürelerle pozlarda kalmaktır. Daha basit pozlardan daha ileri pozlara doğru adım adım üst üste kurarak ilerlenir.

Ücretsiz dene

Eşsiz bir Vinyasa deneyimine çok yakınsın!

Seviyenize göre vinyasa yoga dersleri

Studyomuzda her seviyeye uygun vinyasa yoga derslerimiz var.

Vinyasa Başlangıç

Başlangıç seviyesine uygun olarak tasarlanmış dersler olup bedeninizi, nasıl işlediğini ve neler yapabileceğini yeniden keşfedeceğiniz yoga deneyimidir. Ders takviminde Vinyasa 1 olarak görebilirsiniz.

Vinyasa ileri

Vinyasa ileri dersleri daha ileri poz ve sıralamaları deneyimlerken gücünüzü, dayanıklılığınızı ve esnekliğinizi geliştireceğiniz bir seviyeye getirmek üzere tasarlanmıştır. Ders takviminde Vinyasa 2 olarak görebilirsiniz.

Yoga Genel