Pilates ile eşsiz bir vücuda sahip olun

Pilates egzersizleri ile sıkı, esnek, güçlü ve mükemmel bir vücuda sahip olun.

ÜCRETSİZ DENEYİN

veya derslere gözatın

Hedeflerinize pilates ile ulaşın

Birçok farklı pilates ders seçeneği ile arzuladığınız vücuda oldukça yakınsınız. Eşsiz bir pilates deneyimi için buradayız.

Aletli Pilates ile kesin sonuçlar

Aletli pilates etkisini henüz keşfetmediysen doğru yerdesin. Özel aletli pilates dersleri ile hızla sıkılaşabilir ve istediğin vücuda sahip olabilrisin.

İncele

Donanımlı pilates eğitmenleri

Pilatesin kesin sonuçlar sunabilmesi için başarılı pilates eğitmenleri gerekli. Eğitim ve sertifikasyonları tamam pilates eğitmenlerimizle tanışın.

İncele

Pilates derslerinde kişisel planlama

Pilates derslerinize ilişkin tüm detaylar avucunuzun içinde. Mobil uygulamamız ile pilates derslerinizi planlayın ve detayları görüntüleyin.

İncele

Pilatesi ücretsiz deneyin

Pilates kendisine has prensipleri olan bir egzersiz disiplinidir. Pilatesi denemeden yada pilates hareketlerini prensiplerine uygun olarak uygulamadan pilates ve etkileri hakkında fikir sahibi olmanız oldukça zordur.


be.pilates&yoga da pilatesi daha iyi tanımanız için tüm pilates derslerinde ücretsiz deneme dersleri sunuyoruz. Siz de geç kalmadan ücretsiz pilates deneme dersi alın ve pilatesi yakından tanıyın.

Pilatesi şimdi ücretsiz dene ve pilates etkilerini keşfet

Tüm Pilates derslerini ücretsiz deneyebilirsin. Pilatesi daha önce denemiş olabilirsin ama biz yine be.pilates&yoga ayrıcalığıyla pilatesi denemeni isteriz.

Üyelerimiz pilates deneyimlerini paylaşıyor

Değerli üyelerimizin pilates ve etkileri hakkında deneyimleri

 • Herkes inanılmaz güleryüzlü. 🙂
  Merve Saraç
 • Her gidişimde hem pilates yapıyorum hem de yepyeni bilgiler öğreniyorum, iyi ki sizi tercih etmişim, süpersiniz 🙂
  Ecem Eldeniz
 • “Sağlıklı bir yaşam için önemli bir durak. Kendiniz için bir şey yapmak istiyorsaniz mutlaka uğrayın.”
  Aslıhan Fincan
 • “Stüdyonun kapısından girer girmez farklı bir enerjiyle karşılaşmam ve sonunda kaçmayıp devam edebiliceğimi anladığım yer. Güler yüzleri ve ilgi alakasıyla başta Özge Hanım, Tuğçe Hocam ve Boncuk Hocam’a selamlar ✋🏻 Sizi Seviyorum ❤❤”
  Gülnur Koçyiğit
Pilates