Pilates ile eşsiz bir vücuda sahip olun

Pilates egzersizleri ile sıkı, esnek, güçlü ve mükemmel bir vücuda sahip olun.

ÜCRETSİZ DENEYİN

veya derslere gözatın

Hedeflerinize pilates ile ulaşın

Birçok farklı pilates ders seçeneği ile arzuladığınız vücuda oldukça yakınsınız. Eşsiz bir pilates deneyimi için buradayız.

Aletli Pilates ile kesin sonuçlar

Aletli pilates etkisini henüz keşfetmediysen doğru yerdesin. Özel aletli pilates dersleri ile hızla sıkılaşabilir ve istediğin vücuda sahip olabilrisin.

İncele

Donanımlı pilates eğitmenleri

Pilatesin kesin sonuçlar sunabilmesi için başarılı pilates eğitmenleri gerekli. Eğitim ve sertifikasyonları tamam pilates eğitmenlerimizle tanışın.

İncele

Pilates derslerinde kişisel planlama

Pilates derslerinize ilişkin tüm detaylar avucunuzun içinde. Mobil uygulamamız ile pilates derslerinizi planlayın ve detayları görüntüleyin.

İncele

Pilatesi ücretsiz deneyin

Pilates kendisine has prensipleri olan bir egzersiz disiplinidir. Pilatesi denemeden yada pilates hareketlerini prensiplerine uygun olarak uygulamadan pilates ve etkileri hakkında fikir sahibi olmanız oldukça zordur.


be.pilates&yoga da pilatesi daha iyi tanımanız için tüm pilates derslerinde ücretsiz deneme dersleri sunuyoruz. Siz de geç kalmadan ücretsiz pilates deneme dersi alın ve pilatesi yakından tanıyın.

Pilatesi şimdi ücretsiz dene ve pilates etkilerini keşfet

Tüm Pilates derslerini ücretsiz deneyebilirsin. Pilatesi daha önce denemiş olabilirsin ama biz yine be.pilates&yoga ayrıcalığıyla pilatesi denemeni isteriz.

Üyelerimiz pilates deneyimlerini paylaşıyor

Değerli üyelerimizin pilates ve etkileri hakkında deneyimleri

 • Her konuda mukkemmel hissettiren bir yer. Hocalarin profesyonelligi, nezaket ve guleryuz, temiz, ferah, uygulama uzerinden istediğiniz hocadan istediginiz saate randevu alabiliyorsunuz, konumu guzel, fiyat olarak da gayet uygun. Herkese tavsiye ederim. Senem hoca ve Emine hoca ile çalıştım her ikisini de tavsiye ederim. Ozge hanım da size her konuda yardimci olabilecek harika bir insan. Dort dörtlük bir salon.
  Öznur Kaya
 • “Pilatesle ilk tanıştığım yer! Yıllardır da başka hiçbir yere ihtiyaç duymadım. son derece profesyonel işini bilen pozitif insanlarla ders yapmak çok keyifli. İşini seven bir sürü tatlı insan bi arada tabi ki bu durum bize de fazlasıyla yansıyor. Buraya ayaklar geri geri değil koşa koşa geliyor 😊❤”
  Begüm Vardar
 • Herkes inanılmaz güleryüzlü. 🙂
  Merve Saraç
 • Her gidişimde hem pilates yapıyorum hem de yepyeni bilgiler öğreniyorum, iyi ki sizi tercih etmişim, süpersiniz 🙂
  Ecem Eldeniz
Pilates