Aletli Pilates etkisini keşfedin

Aletli pilates ile hızla sıkılaşabilir, fazlalıklarınızdan kurtulabilir hatta duruş bozukluklarınızı düzeltebilirsiniz.

KEŞFET

Tüm soruların cevabı aletli pilateste

Aletli pilates özel dersleri ile birebir eğitmen eşliğinde hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşın.

Aletli Pilates


Aletli pilates özel dersleri ile hedeflerinize oldukça hızlı birşekilde ulaşabilirsiniz. Aletli Pilatesle hızla sıkılaşabilir ve istediğiniz vücuda ulaşabilirsiniz. Eğitmenlerimiz kişisel egzersiz programınızı tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlar ve pilates egzersiz programınızı özel pilates ders odalarımızda uygulatır. Sizin yapmanız gereken tek şey aletli pilates eğitmeninizi dinlemek.

Ücretsiz Dene

Medikal Pilates


Omurga ve iskelet sisteminizde sağlık problemleri mi yaşıyorsunuz? Aletli pilates derslerinizi medikal pilates dersleri olarak işleyebilirsiniz. Günümüzde birçok uzman doktor ve fizyoterapistlerin kullandığı ve tavsiye ettiği medikal pilates seansları ile duruş bozukluklarından kurtulabilir, bel ve boyun fıtığınızı ve daha bir çok sağlık probleminizi iyileştirebilirsiniz.

Ücretsiz Dene

Hamile Pilatesi


Hamilelere yönelik uygladığımız hamile pilatesi derslerini aletli pilates ders paketleriyle işleyebilirsiniz. Doktor onayı ile kabul ettiğimiz anne adayı üyelerimize hamile pilatesi dersleri ile daha sağlıklı bir hamilelik dönemi yaşatmaya çalışıyor, hamilelik döneminin olumsuz etkilerini en aza indirip, küçük bebeklerinin daha sağlıklı ve rahat dünyaya gelmesine yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Dene

Aletli Pilatesi Deneyimleyin

En iyi ekipmanlar ve donanımlı eğitmenlerle sunduğumuz aletli pilates derslerini ücretsiz deneyimleyin. Daha ilk dersten diğer bütün egzersiz sistemlerinden farkını anlayacaksınız.


Aletli pilatesi deneyimlemeniz için ücretsiz deneme dersi sunuyoruz. Geç kalmadan deneyin.

Aletli Pilates derslerini geç kalmadan şimdi deneyin!

Tüm üyelerimize aletli pilatesi deneyimlemeleri için ücretsiz deneme dersleri sunuyoruz. Geç kalmadan sizde postur analiziniz ve fonksiyon testleriniz için ücretsiz deneyin!

Aletli Pilates derslerinizi istediğiniz gibi planlayın

Aletli pilates özel derslerinizi mobil uygulamamız ile hızlı ve etkili şekilde kendiniz planlayabilirsiniz. Tüm uygun saatler ve slotlar, işlediğiniz ders ve daha fazlası mobil uygulamamızda.

 • Ücretsiz Deneme

  Herhangibir ders paketi almadan aletli pilatesi ücretsiz deneme dersi ile deneyimleyebilirsiniz. 30 Dakikalık ücretsiz deneme dersinde postur analizinizi ve fonksiyon testlerinizi gerçekleştiriyoruz.

  Duruş bozukluğunun tespiti, güçlü ve zayıf kas gruplarınızın analizini yapacağımız aletli pilates deneme dersinde aynı zamanda size pilatesi tanıtıyoruz. Bu deneyim tam sizlik, üstelik ücretsiz.

 • Kişisel Planlama

  Aletli pilates özel dersleri ile ihtiyaçlarınız detaylı planlanıp analizleriniz yapıldıktan sonra eğitmenlerimiz sizin için ders paketiniz doğrultusunda kişisel egzersiz planlamanızı yapar. Pilates derslerinizi tecrübeli pilates eğitmenlerimiz ile özel pilates ders odalarımızda birebir eğitmenlerimizle işlersiniz.

  Mobil uygulamamız ile ders saatlerinizi kendiniz planlayabilir ve işlediğiniz tüm derslerinizi uygulamamız üzerinden görebilirsiniz. Her şey elinizin altında. Siz sadece derslerinize konsantre olun.

 • Kesin Sonuçlar

  4 yıllık tecrübemizle aletli pilates derslerinde %99 luk başarı grafiğini yakaladık. Bu başarıyı donanımlı eğitmenlerimize ve kararlı üyelerimize borçluyuz. İhtiyaçlarınızı doğru tespit ettikten sonra aletli pilates derslerinde sonuç almak için bizim için en önemlisi derslere zamanında gelmeniz ve eğitmenlerimizin tavsiyelerini dinlemeniz.

  Biz eminiz, kesin sonuç alırsınız.

Reformer Pilates