Reformer pilates ile vücudunu hızla şekillendir.

Reformer pilatesin dersleri ile istediğin esnek, güçlü ve sıkı bir bedene hızla ulaşabilirsin.

Ücretsiz Dene

veya incelemeye devam et.

Reformer Pilatesi daha önce duymuş yada yeni tanışıyor olabilirsin.

Reformer pilates, vücudun tüm kaslarını güçlendirirken esnekliğini arttıran, vücudun genel sağlık seviyesini iyileştiren ve reformer pilates aleti ile yapılan bir egzersiz sistemidir. Reformer pilates sisteminde pilates aleti üzerinde yapılan egzersizler her geçen gün artmakta ve geliştirilmektedir. Günümüzde Reformer pilateste oldukça fazla egzersiz doktrini olmakla beraber pilatesin kurucusu Joseph Pilates’in egzersiz sistemi tüm pilates camiası için kılavuz niteliğindedir. Reformer pilates ile hedeflerinize ulaşmak için en önemli faktör reformer pilates eğitmeninin bilgisi ve tecrübesidir. be.pilates&yoga da deneyimli, eğitimli, uzman eğitmen kadromuzla  reformer pilates egzersizlerini bilimsel ve sanatsal perspektifle sunuyoruz. Bu deneyimi keşfetmek için geç kalma!

Reformer pilates deneme dersine kaydol!

Reformer Pilates deneme dersi ile ilgili aklınıza takılanlar

  • Deneme dersi neden ücretsiz?

    Pilatesin etkisini ve diğer egzersizlerden nasıl farklı olduğunu görmenizi istiyoruz. Bilmediğiniz ve deneyimlemediğiniz bir egzersize dahil olmak istemezsiniz. Bunun için deneme derslerimiz ücretsiz.

  • Daha önce reformer pilates yaptım, denemeli miyim?

    Evet. Ücretsiz deneme dersimizde ücretsiz postur analiziniz ve fonksiyon testleriniz yapılır. Neden almayasanız ki? Dahası, be. pilates&yoga farkını görmenizi isteriz.

  • Ders almak zorunda mıyım?

    Ders paketi almak zorunda değilsiniz. Biz sadece reformer pilatesi ve bizi denemenizi istiyoruz.

Reformer Pilates


Reformer Pilates dersleri hakkında bilinmesi gerekenler

Reformer pilates, pilates egzersiz sisteminin en yaygın ve en etkili alanlarındandır. Pilatesin kurucusu Joseph H. Pilates reformer pilates egzersizlerini 1. Dünya savaşı esnasında İngiliz ordusu üzerinde geliştirmiştir. Reformer Pilates  ile kolayca kilo verebilir, vücudunuza uygun şekilde kilo alabilir, sıkılaşabilirsiniz. Reformer pilates egzersizleri ile omurga sağlığınızda ve genel sağlık seviyenizde ciddi ölçüde iyileşmeler gözlemleyebilirsiniz.

Bahçeşehir Pilates Studyomuzda uzman eğitmenler ile reformer pilates derslerimizi bire bir eğitmen eşliğinde reformer pilates özel dersleri ile alabilirsiniz. Seçeceğiniz reformer pilates ders paketleri ile arzuladığınız sağlıklı ve fit vücuda hızla kavuşabilirsiniz.

Reformer Pilates dersleri, Reformer pilates aleti, Cadillac, Wunda chair, Ladder barrel gibi pilates ekipmanları ile yapılmaktadır. Pilates aletleri için günümüzde yerli ve yabancı çok sayıda reformer pilates ekipmanı üreticisi bulunmaktadır. Bahçeşehir pilates studyomuzda Reformer pilates ekipmanlarında sektörün önde gelen 1 numaralı ekipman üreticisi Stott Pilates ekipmanlarını tercih ediyoruz.

Bahçeşehir pilates studyomuzda 1 Eylül 2014 ten beri 100’’ün üzerinde üyemize hizmet ettik. 3 yıl içerisinde (1 Eylül 2017 itibariyle) 4500 saatin üzerinde özel ders işledik ve birçok üyemizi sağlığına, hedeflerine ulaştırdık. Tüm üyelerimize ilk günkü heyecanımızla bahçeşehir pilates studyomuzda hizmet etmeye devam ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Etkileşimde olmaktan mutluyuz.

Güncel içerikler, kampanyalar ve keyifli paylaşımlar için takip et:@be.pilatesyoga

Instagram reports: Please check the settings