Hamile Pilatesi ile rahat bir hamilelik dönemi

Hamile pilatesi hamilelik döneminin olumsuz etkilerini azaltır, rahat ve sağlıklı bir doğum yapmanızı sağlar.

Hamile pilatesi ne zaman yapılır?

Hamilelik döneminin 13. haftasından itibaren doktorunuzdan onay alarak hamile pilatesi derslerine başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ! Birçok üyemiz sağlıklı bir hamile pilatesi ile sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirdi. Geç kalmadan hamile pilatesi için ücretsiz deneme dersi al!

Neden hamile pilatesi yapmalıyım?

Hamile pilatesi yapmanızın birçok sebebi olabilir. Günümüzde doktorlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen hamile pilatesini bir çok üyemiz ağrısız hamilelik dönemi, normal doğumu desteklemesi ve hızlı forma kavuşmak için hamile pilatesini tercih ediyor.

Rahat ve ağrısız hamilelik

Hamilelik döneminde taşıdığınız ağırlık ve doğrudan vücudunuzun ağırlık merkezi her gün değişir. Bu değişim duruşta(postürde) bozulmalara, bedende deformasyona ve ağrılara sebep olabilir.

Normal Doğum

Hamile Pilatesi çalışmaları ile karın kasları, sırt kasları, pelvis kaslarını güçlenir ve bedendeki deformasyon minimuma iner. Pilates hareketleri ile uyguladıklarınız normal doğumu destekler.

Formunuza hızla kavuşun

Hamilelik döneminde yapmış olduğuz pilates çalışmaları doğum sonrasında da hamilelik sürecinin etkilerini atmanıza yardımcı olur. Hamileliğinizin sonrasında hızla forma kavuşursunuz.

Hamile pilatesi derslerini aletli pilates dersleri ile alabilirsiniz.

Her hamile kadının, gebelik süresinde değişen ve diğer kadınlardan farklı ihtiyaçları olabilir. Bu nedenle, stüdyomuzdaki Hamile Pilatesi dersleri, pilates özel dersi olarak uygulanmaktadır. Özel ders planlamaları, mobil uygulamamız ile istenilen gün ve saatte yapılabilir. Derste mat, Pilates Reformer, Cadillac, Chair, Barrel aletleri kullanılmaktadır. Hamilelik süreciniz, düzenli olarak hafta hafta takip edilir. Her hafta hareket kapasiteniz ve ihtiyaçlarınıza göre, size en uygun program pilates eğitmeniniz tarafından hazırlanır. Ders esnasında, siz ve bebeğiniz için güvenli olan pilates hareketlerini pilates eğitmenlerimizin özeni ve kontrolü ile yaparsınız.

Yerinizi ayırın.

Hamilelikte pilates deneyimi için geç kalmayın. Ücretsiz deneme dersi ile hamile pilatesi dersini deneyimleyin.

[/vc_column]
Reformer Pilates