Yoga ile esnek ve güçlü bir vücuda sahip olun.

Vücudunuzun limitlerini yoga pratikleri ile keşfedin. Bedensel, ruhsal ve zihinsel olarak yoga ile bütünleşin.

İncele

Yoganın etkileri ile esnek ve güçlü bir vücut, stresten uzak bir yaşam!

Yapacağınız yoga seansları ile esnek bir bedene ve dinlenmiş bir zihne sahip olacaksınız. Yoga duruşları ile farkındalık içerisinde parasempatik sinir siteminizi gevşeteceksiniz. Yoga asanaları dinç, esnek, güçlü bir omurgaya kavuşmanızı ve stresten arınmanızı sağlayacak. Deneyimli, eğitimli, uzman eğitmen kadromuzla yogayı titizlikle ele aldık. Bu deneyimi keşfetmek için geç kalma.

Ücretsiz dene

Farklı yoga ekollerini dene

3 farklı akımdan 3 farklı grup dersi planımız var! Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga! İstediğin Yoga grup dersine geç kalmadan yerini ayırtabilir, yada yoga özel dersleri için bizimle iletişime geçebilirsin!

Yoga sınıfları hakkında detaylı açıklamaları inceleyebilirsin;

İncele»

Yoga grup ve özel derslerine bekliyoruz.

 • Herkes inanılmaz güleryüzlü. 🙂
  Merve Saraç
 • “Arghavan harika bir egitmen.hepimizle tek tek ilgileniyor.guler yuzlu ve inanilmaz bir enerjisi var..Ben hayatimda ilk defa yoga yapiyorum.sayesinde yogadan keyif almaya basladim..Once Arhavan'a sonrada size tesekkur ederim.umarim Arghavan'la daha sik ders yapabilme sansim olur.🙏”
  Ebru Gül
 • “be.pilates&yoga tüm çalışanları ve eğitmenleriyle son derece ilgili alanında uzman eğitmenlere sahip bir stüdyo. özellikle üniversitede yaşadığım stres nedeniyle stüdyonun yoga derslerine katıldım ve ilk dersten kendimi daha rahatlamış ve zinde hissetmeye başladım. hocaların özenle hazırladıkları dersleri ayrıntılı ve oldukça sistemli. be.pilates&yoga’nın stüdyoları sade mekanlardan oluşuyor ve birçok spor mekanının fazlasıyla sahip olduğu gürültülü gergin ortamdan çok uzak. eğitmenleri ve stüdyolarıyla be.pilates&yoga kendimi daha iyi hissetmemi sağlıyor..:)”
  Mina Örses
 • “Hocalar, dersler ve ortamı ile gelmekten çok mutlu olduğum bir yer.”
  Serra Kurt
Yoga Genel


Yogaya dair herşey burada!

Güncel içerikler, kampanyalar ve keyifli paylaşımlar için takip et:@be.pilatesyoga

Instagram reports: Please check the settings