Yoga ile esnek ve güçlü bir vücuda sahip olun.

Vücudunuzun limitlerini yoga pratikleri ile keşfedin. Bedensel, ruhsal ve zihinsel olarak yoga ile bütünleşin.

İncele

Yoganın etkileri ile esnek ve güçlü bir vücut, stresten uzak bir yaşam!

Yapacağınız yoga seansları ile esnek bir bedene ve dinlenmiş bir zihne sahip olacaksınız. Yoga duruşları ile farkındalık içerisinde parasempatik sinir siteminizi gevşeteceksiniz. Yoga asanaları dinç, esnek, güçlü bir omurgaya kavuşmanızı ve stresten arınmanızı sağlayacak. Deneyimli, eğitimli, uzman eğitmen kadromuzla yogayı titizlikle ele aldık. Bu deneyimi keşfetmek için geç kalma.

Ücretsiz dene

Farklı yoga ekollerini dene

3 farklı akımdan 3 farklı grup dersi planımız var! Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga! İstediğin Yoga grup dersine geç kalmadan yerini ayırtabilir, yada yoga özel dersleri için bizimle iletişime geçebilirsin!

Yoga sınıfları hakkında detaylı açıklamaları inceleyebilirsin;

İncele»

Yoga grup ve özel derslerine bekliyoruz.

Yeni Hatha Yoga Başlangıç Açıldı

Hatha yoga derslerine ilginiz için teşekkürler. Yeni açılan hatha yoga başlangıç sınıfımıza başvurmak için geç kalmayın.

BAŞVUR

 • “be.pilates&yoga tüm çalışanları ve eğitmenleriyle son derece ilgili alanında uzman eğitmenlere sahip bir stüdyo. özellikle üniversitede yaşadığım stres nedeniyle stüdyonun yoga derslerine katıldım ve ilk dersten kendimi daha rahatlamış ve zinde hissetmeye başladım. hocaların özenle hazırladıkları dersleri ayrıntılı ve oldukça sistemli. be.pilates&yoga’nın stüdyoları sade mekanlardan oluşuyor ve birçok spor mekanının fazlasıyla sahip olduğu gürültülü gergin ortamdan çok uzak. eğitmenleri ve stüdyolarıyla be.pilates&yoga kendimi daha iyi hissetmemi sağlıyor..:)”
  Mina Örses
 • “Hocalar, dersler ve ortamı ile gelmekten çok mutlu olduğum bir yer.”
  Serra Kurt
 • “Kalite, hizmet, güler yüz hepsi sizde harikasınız 😍 🎉”
  Simay Aslıoğlu
 • Kapısından her girişimde mutlu olduğum, sağlıklı hissettiğim, her bir eğitmenini ayrı ayrı sevdiğim, son derece profesyonel eğitmenlerin bulunduğu güzel stüdyo 👍
  Pelin Kızılbay

Yogaya dair herşey burada!

Güncel içerikler, kampanyalar ve keyifli paylaşımlar için takip et:@be.pilatesyoga