• Mat Pilates Derslerinde kişiselleştirilmiş program.

  Hiç bir yerde bulamazsanız. 6 farklı konseptte grup derslerinden istediğini seç, mobil uygulamamız üzerinden derse check-in yap. Dersin keyfini sür.

  Konsept dersleri incele

 • Mat Pilates Derslerinde kişiselleştirilmiş program.

  Hiç bir yerde bulamazsanız. 6 farklı konseptte grup derslerinden istediğini seç, mobil uygulamamız üzerinden derse check-in yap. Dersin keyfini sür.

  Konsept dersleri incele

 • Mat Pilates Derslerinde kişiselleştirilmiş program.

  Hiç bir yerde bulamazsanız. 6 farklı konseptte grup derslerinden istediğini seç, mobil uygulamamız üzerinden derse check-in yap. Dersin keyfini sür.

  Konsept dersleri incele

Mat Pilatesi Grup dersleri burada çok farklı.

Konsept mat pilates dersleri ile istediğin vücuda hızlı, basit ve etkili bir şekilde kavuşabilirsin. Pilates alanındaki tecrübelerimiz, değerli üyelerimizin talepleri doğrultusunda, Mat pilates grup dersleri için 6 farklı konseptte dersler planladık. Konsept mat pilates grupları ile eğlenceli deneyimler edinebilir, esnek, sıkı ve güçlü bir vücuda sahip olabilirsin.

Pilates derslerini tercih etmenin sebebi zayıflamak, sıkılaşmak, bölgesel incelme yada omurga sağlığı olabilir. Her amaç için farklı konseptlerde dersler hazırladık. Aylık üyelik sistemi olmadan grup dersleri için ders paketleri alıp, Hedeflerin ve taleplerin doğrultusunda mobil uygulamamız üzerinden sadece katıldığın gurp derslerine check-in yap!

İstersen haftada bir istersen her gün derse katıl! 

Derslere Gözat

Mat pilates grup derslerinde yerinizi ayırtın!

Mat Pilates egzersizleri fiziksel yapını düzeltirken kas sistemine bütünsel dayanıklılık ve iskelet sistemine sürdürülebilir direnç ve esneklik kazandırır. be. pilates&yoga da deneyimli, eğitimli, uzman eğitmen kadromuzla mat pilatesi bilimsel ve sanatsal perspektifle sunuyoruz. Bu deneyimi keşfetmek için geç kalma!

Konsept derslerin açıklamaları için aşağıdaki resimleri tıklayabilir, yada takvimde yer alan mat pilates grup derslerinin saatlerine ulaşabilirsin.

  • Disiplinli ve nezih bir pilates salonu.
   Gizem Ağca
  • “Harıka bir yer 💞. Hocalar çok ilgi ve güler yüzlü, ortam temiz ve nezıh bir pilates yeri 👍👏👏”
   Betül Emanet
  • “Kendim için yaptığım en güzel şey be.pilates ile tanışmak oldu. Harika bi salon güleryüzlü eğitmenler sıcak ortam. Herkese tavsiye ederim.”
   Seda Ayan
  • Dersler harika geçiyor.. Ne zaman bitti anlamıyoruz bile.. Teşekkürler be. Plates..
   Özlem Çelik

Kontenjanla sınırlı! Geç kalmadan mat pilates derslerinde sende yerini ayır.

Grup derslerimiz kontenjanla sınırlı, geç kalmadan katılmak istediğin dersi belirle ve hemen ders planlamasına alalım.

Mat pilates derslerini ücretsiz deneyin!

Mat pilates, pilates egzersizlerinin reformer pilates aleti olmadan basit pilates ekipmanları ile yerde uygulanmasıdır. Pilates felsefesine amaç ve genel pilates prensiplerine bağlı kalınarak uygulanan mat pilates egzersizleri vücudunuza esneklik, sıkılaşma ve kaslarınıza güç kazandıracaktır.

Bahçeşehir pilates studyoları arasında hizmet kalitesi ve başarı grafiğiyle öne çıkan pilates studyomuzda, Mat pilates grup derslerinde yenilikçi sistemimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizin için titizlikle tasarladığmız pilates matwork grup derslerimizle etkili, eğlenceli pilates dersleri deneyimleyeceğinizden eminiz. Sizin için titizlikle tasarladık.

Geç kalmadan sizde kendiniz için konsept mat pilates derslerimizden ücretsiz deneme dersi alın.

Mat Pilates


Pilates derslerindeki farkımız

1. Deneyimli, Eğitimli eğitmenler

Be. Pilates&yoga da hızlı eğitimlerle yada youtube videolarıyla yetiştirilen eğitmenler yoktur. Deneyimli, yeterli eğitim ve sertifikalı, belirli süre de özel ders tecrübesine sahip eğitmenlerle çalışırsınız.

3. Kesin sonuçlar

İstatistiklerimiz gösteriyor ki derslerine zamanında gelen ve azimle çalışan üyelerimiz hedeflerine kesinlikle ulaşıyor. Hemde çok kısa sürede. Siz yeter ki isteyin, biz sizin için buradayız.

2. Bilimsel Perspektif

Biz başarının çok çalışmaya ve bilimsel gerçekliğe dayandığına inanıyoruz. Burada spor ve anatomi biliminin en yeni uygulamalarıyla çalışmalar yaparsınız. Sağlığınız bizim için her şeyden önemli.

4. Inovatif yaklaşım

Derslerinizi mobil uygulamamız üzerinden planlarsınız. Dersleriniz için telefon açmak, yer ayırtmak yada iptal etmekle uğraşmazsınız. Her şey bir tıkla elinizde!

Etkileşimde olmaktan mutluyuz.

be. pilates&yoga ya ilişkin güncel içerikler, kampanyalar ve keyifli paylaşımlar için instagram hesabımızı takip et:

@be.pilatesyoga

Instagram reports: Please check the settings