Geri

Level-1 Pilates Eğitmenlik Kursu

Pilates eğitmenliğine ilk adımınız

Kariyerinizde hızlı ve emin bir başlangıç için

Özgün ve bilimsel pilates eğitmenlik kursu

Kurs Kimler İçin?

BePilates&Yoga olarak, pilates eğitmeni olmayı hedefleyen veya sertifikalı bir pilates eğitmeni olmak isteyenler için özel bir kurs sunuyoruz! Bu kapsamlı kursta, pilates dersleri verme becerilerinizi ve sertifikalı eğitmenlik bilgisini kazanacaksınız. Yeni başlayanlara ve orta seviye öğrencilere pilatesi doğru bir şekilde öğretmek için gerekli becerileri edineceksiniz.

Farklı kurumlardan pilates eğitmenliği kursları tamamlamış ve pilates eğitmeni olmayı hedefleyen herkes Level-1 Pilates Eğitmenlik Kursuna katılabilir. Eğitmenlik kariyerinize güçlü bir başlangıç yapmak ve pilates alanında uzmanlaşmak için hemen başvurun ve hayalinizdeki pilates eğitmenliğine bir adım daha yaklaşın!

Neler Kazanacaksınız?

BePilates&Yoga olarak, pilates eğitmenliği kursumuz, size pilates dersleri vermek için gereken bilgi ve becerileri kazandıracaktır. Ayrıca core kuvvet egzersizlerinin önemini, bunların nasıl öğretileceğini ve pilates derslerinizde nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. Pilatese yeni başlayanlara ve orta seviye öğrencilere pilates dersleri vermeyi de öğreneceksiniz. Ayrıca evde pilates öğretmeyi de öğreneceksiniz. Pilatesin tarihçesini, öğrencilerinize nasıl anlatacağınızı ve ilk pilates dersinize nasıl hazırlanacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca zamanınızı verimli bir şekilde nasıl yöneteceğinizi, pilates derslerini nasıl planlayacağınızı da öğreneceksiniz. Pilates eğitmenliği kariyerinizi profesyonel bir seviyeye taşımanız için sizi bekliyoruz!

Özgün Pilates Eğitimi

Bu Kurs pilates eğitmeni olmak İsteyen herkes İçin tasarlanmıştır.

Level-1 pilates eğitmenlik kursu size yeni başlayanlar ve orta seviye öğrencilere pilates dersleri vermeyi öğretecek. 

Ayrıca core kuvvet egzersizlerinin önemini, nasıl öğretileceğini, pilates derslerinizde nasıl kullanılacağını, ilk pilates dersinize nasıl hazırlanacağınızı ve zamanınızı nasıl verimli yöneteceğinizi öğreneceksiniz.

Pilates Teorisi

Teorik bilgilerle donatılacak ve pilatesin egzersiz biliminde sağladığı yeni açılımları keşfedeceksiniz.

Pilates Uygulamaları

Sadece hareketleri değil hareketleri uygulamanın arkasında pilatesin felsefesini öğreneceksiniz.

Pilatese Bütüncül Yaklaşım

Pilates hareketlerinde derinleşme yaşayın

BePilates&Yoga olarak, diğer pilates eğitmenlik kurslarında alamayacağınız geniş pilates hareket yelpazesi ve her pilates hareketine göre fazla sayıda ve etkili modifikasyonları be. academy‘de öğrenirsiniz. Sadece hareket repertuarınız gelişmez, aynı zamanda hareketleri uyarlama becerileriniz de gelişir. Öğreneceğiniz modifikasyonlar ve sistematik pilates hareket serileri sayesinde farklı yaş gruplarında ve farklı vücut tiplerinde üyelerle ders yapma imkanı bulacaksınız. Pilates eğitmenlik kariyerinizi profesyonel bir seviyeye taşımak için sizleri bekliyoruz!

Level-1 sonrasında devam edebileceğiniz

Pilates eğitimleri

Level-2 Pilates Eğitmenlik Kursu

Herhangi bir kurumdan 1. kademe pilates kursu almış ve pilates eğitmenliğinde ilerlemek, pilates sisteminde derinleşmek isteyen herkes için tasarlandı!

Hamile Pilatesi Eğitmenliği

Herhangi bir kurumdan pilates eğitmenlik kursu almış ve hamile üyelere özel olarak etkili, güvenli ve keyifli hamile pilatesi dersleri vermek isteyen pilates eğitmenleri için eşsiz bir program!

Pilates Eğitmenlik Staj Programları

Herhangi bir kurumdan 1. kademe pilates eğitmenliği kursu almış eğitmenler için workshoplar, ders gözlemleri ve ders uygulamaları ile dopdolu bir eğitim programı!

Pilates eğitmenlik kariyerinde ilerlemek için Daha fazla bekleme!

Formu doldur ve seni hemen bilgilendirelim

Eğitim Başvurusu