En yeni pilates dersleri bu studyoda!

DERLERİ İNCELE

Değerli üyelerimizin talepleri uzun çalışmalarımızla pilates derslerimizi şekillendirdik! Sizlere keyifli ve bir o kadar da zorlu pilates derslerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İncele

Her hedefe ayrı bir pilates dersi

Özel Reformer Pilates Dersleri

Özel pilates reformer dersleri ile kişisel bir egzersiz programında birebir eğitmenlerle reformer pilates aletinin mucizevi etkilerini keşfedin. Reformer Pilates dersleri ile hızla sıkılaşın ve esneklik kazanın.

ÜCRETSİZ DENEYİN

Grup Mat Pilates Dersleri

Grup Mat pilates dersleri ile arzuladığınız bedene hızlı, etkili, ekonomik yolla ulaşın. Mat pilates konsept ders programımızdan istediğinizi seçin ve check in yapın.

ÜCRETİZ DENEYİN

Özel Hamile Pilatesi Dersleri

Sağlıklı bir doğumu hangi bayan istemez? Bir çok hamile üyemiz gibi özel hamile pilatesi dersleri ile kendiniz ve bebeğiniz için doğum sürecinizin olumsuz etkilerinden korunun.

ÜCRETİZ DENEYİN

Özel Medikal Pilates Dersleri

Doktorunuza kulak verin. Tedavi edici etkisiyle medikal pilates derslerini keşfedin ve sağlıklı bireylerin arasında yer alın.

ÜCRETİZ DENEYİN

Eğlenceli, zorlayıcı konsept mat pilates grup dersleri.

Mat Pilates


Hedefiniz sıkılaşmak, kilo vermek yada sırt ağrılarınızdan kurtulmak olabilir. Neden farklı hedeflerde aynı dersler işlensin ki?

Farklı grup ders konseptlerinden istediğinizi seçebilir ve grup ders katılımınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Mat Pilates grup derslerini inovatif planlama sunuyoruz. Katılmak istediğiniz derslere check in yapın ve pilates derslerinin keyfini sürün.
Haftada bir gün değil her gün. İstediğiniz saatlerde istediğiniz mat pilates grup dersine katılın.

Bire bir reformer pilates dersleri.

Reformer pilates derslerini isteme nedeniniz sıkılaşmak, kilo vermek, duruş bozukluğu tedavisi, hatta doktor tavsiyesi olabilir. Hedeflerinizi bize iletmeniz bizim için yeterli. Uzman pilates eğitmenlerimiz hedeflerinize ulaşmanız için sizlere kişiselleştirilmiş bire bir reformer pilates dersleri ile kısa sürede kesin sonuç sağlayabilir.

Reformer pilates derslerine medikal pilates seansları ile yada hamilelik döneminizde katılabilieceğiniz hamile pilatesi dersleri ile katılabilirsiniz. Hedeflerinizi planladıktan sonra ders paketiniz doğrultusunda pilates eğitmenlerimiz sizin için ideal pilates egzersizlerini planlayacak ve pilates derslerinizden azami fayda almanızı sağlacaktır.

ÜCRETSİZ DENE

Reformer Pilates