Sürekli Büyüyen Ekibimize Yoga Eğitmenleri Arıyoruz

Kendini sürekli geliştiren, deneyimli yoga eğitmenleri arıyoruz.

Yoga eğitmeni olmanın sorumluklarının farkında olan, kendisini sürekli geliştiren, azimli ve kararlı ekip arkadaşları arıyoruz. Azami RYT-280 eğitmenlik kursunu tamamlama ve sertifikasını alma şartı aranmaktadır. Tercihen asgari bir yıllık yoga eğitmenliği tecrübesi aranmaktadır.

Yoga eğitmeni olarak ailemizin bir parçası olmaya hak kazanan eğitmen arkadaşlar kendilerini yorucu bir temponun içerisinde bulacaklardır. Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz workshoplara ücretsiz olarak katılabilecek, ülkemiz ve dünya genelinde ün salmış yoga eğitmenlerinin ve kurumlarının üst seviye  eğitimlerine ücretsiz katılma hakkı kazanabileceklerdir.

Yoga eğitmenliği alanında kendini sürekli geliştirmek, kariyerinde önemli bir adım atmak istiyorsan geç kalma! Reformer pilates eğitmenliği pozisyonumuz kontenjanla sınırlı. Her ne kadar yüksek miktarda eğitmen adaylarına yer vermeye çalışsak da, sınırlı kontenjanımız ile spor ve eğitim geçmişi, iş geçmişleri ve Cvler ön değerlendirmeye alınacaktır.

Geç Kalma! Sende yoga eğitmenliği kariyerinin basamaklarını hızla tırmanabilir, bu büyük ailenin bir parçası olabilirsin!

Eğitmen İş Başvurusu

Eğitmen İş Başvurusu