Stajer Pilates Eğitmenleri Arıyoruz

Pilates eğitmenliği kariyerinde ilerlemek isteyen, azimli pilates eğitmenleri arıyoruz

Kişisel spor eğitmenli olmanın sorumluklarının farkında olan, kendisini sürekli geliştiren, azimli ve kararlı ekip arkadaşları arıyoruz. En az Level-1 Pilates eğitmenlik kursunu tamamlama ve sertifikasını alma şartı aranmaktadır. Stajer eğitmenliklerde tecrübe aranmamaktadır.

Staj süresince stajer eğitmen arkadaşlara çeşitli ödevler ve görevler verilecektir. Staj süresinin sonunda stajer eğitmen arkadaşlar yazılı ve uygulamalı sınava alınacaktır. Yeterlilik sınavını veren arkadaşlar reformer pilates eğitmeni olarak aramıza katılacak, staj süresi içerisinde sınav yeterliliğini veremeyen arkadaşlar aramızdan ayrılacaktır.

Staj süresini başarıyla tamamlayan reformer pilates eğitmeni olarak ailemizin bir parçası olmaya hak kazanan eğitmen arkadaşlar kendilerini yorucu bir temponun içerisinde bulacaklardır. Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz workshoplara ücretsiz olarak katılabilecek, ülkemiz ve dünya genelinde ün salmış pilates eğitmenlerinin ve kurumlarının üst seviye  eğitimlerine ücretsiz katılma hakkı kazanabileceklerdir.

Reformer pilates eğitmenliği alanında kendini sürekli geliştirmek, kariyerinde önemli bir adım atmak istiyorsan geç kalma! Stajer pilates eğitmenliği pozisyonumuz kontenjanla sınırlı. Her ne kadar yüksek miktarda eğitmen adaylarına yer vermeye çalışsak da, sınırlı kontenjanımız ile spor ve eğitim geçmişi, referans mektubu, iş geçmişleri ve Cvler ön değerlendirmeye alınacaktır.

Geç Kalma! Sende eğitmenlik kariyerinin basamaklarını hızla tırmanabilir, bu büyük ailenin bir parçası olabilirsin!

Pozisyon
Üyelik İlişkileri Yöneticisiİçerik EditörüMat Pilates EğitmeniAletli Pilates EğitmeniYoga Eğitmeni

Belge'ler ve CV

Similar Openings

Eğitmen, Full Time, Part Time
Reformer Pilates Eğitmeni İş İlanı

Bahçeşehir, İstanbul

View Posting
Eğitmen, Part Time, Stajer
Mat Pilates Eğitmeni İş İlanı

Bahçeşehir, İstanbul

View Posting
Eğitmen, Part Time
Yoga Eğitmeni İş İlanı

Bahçeşehir, İstanbul

View Posting