Ekibimize Reformer Pilates Eğitmeni Arıyoruz

Kendini sürekli geliştiren, azimli pilates eğitmenleri arıyoruz

Pilates eğitmeni olmanın sorumluklarının farkında olan, kendisini sürekli geliştiren, azimli ve kararlı ekip arkadaşları arıyoruz. En az Level-1 Pilates eğitmenlik kursunu tamamlama ve sertifikasını alma şartı aranmaktadır. Tercihen asgari bir yıllık pilates eğitmenliği iş tecrübesi aranmaktadır.

Reformer pilates eğitmeni olarak ailemizin bir parçası olmaya hak kazanan pilates eğitmeni arkadaşlar kendilerini yorucu bir temponun içerisinde bulacaklardır. Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz workshoplara ücretsiz olarak katılabilecek, ülkemiz ve dünya genelinde ün salmış pilates eğitmenlerinin ve kurumlarının üst seviye  eğitimlerine ücretsiz katılma hakkı kazanabileceklerdir.

Reformer pilates eğitmenliği alanında kendini sürekli geliştirmek, kariyerinde önemli bir adım atmak istiyorsan geç kalma! Reformer pilates eğitmenliği pozisyonumuz kontenjanla sınırlı. Her ne kadar yüksek miktarda eğitmen adaylarına yer vermeye çalışsak da, sınırlı kontenjanımız ile pilates ve eğitim geçmişi, pilates eğitmenliği iş geçmişleri ve Cvler ön değerlendirmeye alınacaktır.

Geç Kalma! Sende eğitmenlik kariyerinin basamaklarını hızla tırmanabilir, bu büyük ailenin bir parçası olabilirsin!

Eğitmen İş Başvurusu

Eğitmen İş Başvurusu