Mat Pilates Eğitmenleri Arıyoruz

Kendisini geliştiren, azimli, enerji dolu  pilates eğitmenleri arıyoruz

Kişisel spor eğitmenli olmanın sorumluklarının farkında olan, kendisini sürekli geliştiren, azimli ve kararlı ekip arkadaşları arıyoruz. Azami Level-1 Mat Pilates eğitmenlik kursunu tamamlama ve sertifikasını alma şartı aranmaktadır. Stajer eğitmenliklerde tecrübe aranmamaktadır.

Staj süresince stajer eğitmen arkadaşlara çeşitli ödevler ve görevler verilecektir. Mat pilates derslerinde patentli uygulamamız olan konsept mat pilates derslerine ilişkin uygulama yeterliliği verilecektir. Staj süresinin sonunda stajer eğitmen arkadaşlar yazılı ve uygulamalı sınava alınacaktır. Yeterlilik sınavını veren arkadaşlar mat pilates eğitmeni olarak aramıza katılacak, staj süresi içerisinde sınav yeterliliğini veremeyen arkadaşlar aramızdan ayrılacaktır.

Staj süresini başarıyla tamamlayan mat pilates eğitmeni olarak ailemizin bir parçası olmaya hak kazanan eğitmen arkadaşlar kendilerini yorucu bir temponun içerisinde bulacaklardır. Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz workshoplara ücretsiz olarak katılabilecek, ülkemiz ve dünya genelinde ün salmış pilates eğitmenlerinin ve kurumlarının üst seviye  eğitimlerine ücretsiz katılma hakkı kazanabileceklerdir.

Mat pilates eğitmenliği alanında kendini sürekli geliştirmek, kariyerinde önemli bir adım atmak istiyorsan geç kalma! Stajer pilates eğitmenliği pozisyonumuz kontenjanla sınırlı. Her ne kadar yüksek miktarda eğitmen adaylarına yer vermeye çalışsak da, sınırlı kontenjanımız ile spor ve eğitim geçmişi, referans mektubu, iş geçmişleri ve Cvler ön değerlendirmeye alınacaktır.

Geç Kalma! Sende eğitmenlik kariyerinin basamaklarını hızla tırmanabilir, bu büyük ailenin bir parçası olabilirsin!

Eğitmen İş Başvurusu

Eğitmen İş Başvurusu