Senem Doğan

Senem Doğan, Pilates Eğitmeni

Senem Doğan, 3 Haziran 1991 yılında İstanbul’da doğdu. İlköğrenimini Avcılar Denizköşkler İlköğretim Okulu’nda , lise öğrenimini Avcılar Gümüşpala Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2014 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nden mezun oldu.

Spor hayatında, öncelikle atletizm ve yüzme ile ilgilenen Senem, son 4 yıldır fitness ile meşgul olurken bu süre zarfında, hobi olarak zevkle yaptığı sporu, yetenekleriyle birleştirerek hayatının odak noktası ve kariyeri haline getirdi. Bu bağlamda bir yandan deneyimli hocalardan tavsiyeler ile ilerlerken, bir yandan da 21 Ways Pilates Akademisi’nde Pilates Eğitmenliği kursunu 2019 yılında başarıyla tamamladı. Senem, Pilates Eğitimi’ne tutkuyla bağlılığını, dengeli beslenme stili ve disiplinli yaşamıyla kanıtlamaktadır.

Senem, Anatomi, Cadillac, Reformer, Chair Barrel ve Mat Pilatesi konularında yetkinlik kazanırken, çalıştığı her öğrenci ve hocalarıyla birlikte, hem eğitmen hem de akademik öğrenci olarak gelişimine devam etmektedir.