Öyküm Çokuslu

Öyküm Çokuslu, Pilates Eğitmeni

18 Ekim 1990 dogumlu olan Öyküm Çokuslu, İstanbul Aydın Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Pilates ile 2013 yılında tanışan Öyküm, Mat pilates yaparak kendisinde değişimi ve güçlenmeyi deneyimlerken Pilates Eğitmenlik Sertifikası almaya karar verdi ve Pilates Eğitmen Eğitimlerine katıldı. Pilatesle tanıştıktan sonra yaşadığı değişimi ve kazandığı etkileri ile pilates Öyküm’ün hayatının bir parçası olmuştur.

Pilates egzersiz sistemini kendi hayatı ve vücudunda deneyimledikten sonra başarılı deneyimini insanlar ile paylaşmak isteyen Öyküm, 2016’da Bodyfit Türkiye’ de pilates eğitmenliği için sertifika programını başarıyla tamamlayarak pilates eğitmenlğine başladı. 2016 yılından beri birçok bireyle ders işleyen Öyküm, 2018 yılında Hamile Pilatesi eğitimlerine katıldı ve pilates eğitmenlik eğitimlerini başarı ile tamamladı. Halen birçok üyemize hamile pilatesi ve aletli pilates dersleri sunan Öyküm, çeşitli eğitmenlik eğitimlerine katılarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.