Boncuk Bıçakçı

Pilates Eğitmeni

Boncuk Bıçakçı, Pilates Eğitmeni, Kurucu Ortak

Kurucu Ortağımız ve Yöneticimiz Boncuk Bıçakçı spor hayatına çok küçük yaşlarda Judo ile başladı. Judo da Türkiye Milli takıma seçilen ve spor kariyerinde çok küçük yaşlarda Balkan Şampiyonluğu gibi önemli bir başarıya imza atan Boncuk, sporu ve spor eğitmenliği kariyerini erken şekillendirmeye başladı.

2008 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Beden eğitimi ve Spor Yüksekokulundan Onur belgesi ile Beden Eğitimi Öğretmenliği diploması ile mezun olan Boncuk, uzun yıllardır spor eğitmenliği yapıyor. Fitness, yoga ve pilates eğitmenliği üzerine çok sayıda çalışma yapan Boncuk, üzerinde çalıştığı disiplinlerde derinlemesine inceleme ve araştırma yapmayı meslek etiği olarak görüyor.

Yurt içinde, aralarında Türkiye Cimnastik Federasyonu da dahil bir çok kurumdan Pilates eğitimleri alan Boncuk Bıçakçı, 6 yıldır pilates, aletli pilates, hamile pilatesi, medikal pilates gibi özel bilgi ve eğitim gerektiren alanlarda dersler vermekte.  Pilates üzerine sıkılaşma, duruş bozukluklarının tedavisi, prenatal pilates gibi özel alanlarda 150 den fazla üye ile çalışan Boncuk Bıçakçı 7000 saatten fazla özel ders tecrübesine sahip. 

iletişim:

boncuk@bepilatesyoga.com