Pilates ve Yoga Derslerinde kişiselleştirilmiş planlama

 

Hedeflerinize ulaşmanız için detaylı hazırlanan pilates ve yoga dersleri be.pilates&yoga’da. İhtiyacınız yoga ve pilates özel dersleri ya da grup dersleri olabilir. Uzman eğitmen kadromuzla özel olarak tasarlanmış derslerimizle yanınızdayız.

Yoga ve Pilates derslerine ilişkin detaylı açıklamalar ve haftalık takvim planı hemen aşağıda!

Pilates Dersleri

Arzuladığınız vücuda özel pilates dersleri ile yada konsept pilates derslerimizle ulaşabilirsiniz. Geç kalmadan pilates derslerini incele.

incele

Yoga Dersleri

Yoga derslerinde farklı ekollerde yoga grup ve özel dersleri sunuyoruz. Yoga derslerini inceleyin ve istediğiniz yoga programınızı oluşturun.

incele

Grup Dersleri

Grup derslerinde sürekli güncel bir takvim. Üstelik her an cebinizde. Mobil uygulamamız ile grup derslerimize check in yapmanız yeterli.

incele

Grup derslerine ilişkin detaylı takvim planını aşağıda bulabilir, derslere rezervasyon yapabilirsiniz. Ya da bize ulaşarak sizin adınıza rezervasyon yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Derslerle ilgili aklınıza takılan soruların cevapları burada olabilir. Lütfen tıklayın..

Derslerin yüklenmesi birkaç saniye sürebilir, lütfen bekleyin.

[hc-hmw snippet=”Tum-dersler-takvim”]

Pilates dersleri.

Mat pilates konsept grup dersleri

Zamanınız bizim için değerli. Pilatese grup dersleri ile katılmak isteyebilirsiniz. Özel derslere göre daha ekonomik ama aynı verimlilikte olacak kişiselleştirilmiş Mat pilates grup derslerinde hızlı, etkili sonuçlar elde etmek için 6 farklı konseptte mat grup dersleri oluşturduk. Tasarımı ve planlaması tamamen bize ait olan konsept grup derslerinin içeriklerini Boncuk Bıçakçı bizzat sizler için hazırladı. İhtiyacınıza yönelik katılmak istediğiniz pilates grup dersini kendiniz belirleyin, derse rezervasyon yapın ve dersin keyfini çıkartın. Katılmak istediğiniz konsept pilates grup derslerinden istediğinizi seçin ve yerinizi ayırtın. Derslerin takvimine her zaman buradan ulaşabilirsiniz.

 • Disq Pilates

  Disq, Pilates Grup
 • be Tight Mat pilates

  Pilates, Pilates Grup
 • be Fixed Mat Pilates

  Pilates, Pilates Grup
 • be Cheeky Mat Pilates

  Pilates, Pilates Grup
 • be Hot Mat Pilates

  Pilates, Pilates Grup
 • be Released Mat Pilates

  Pilates, Pilates Grup

Aletli pilates dersleri

Aletli pilates özel derslerinizle vücut farklılıkları ön planda tutularak, tamamen sizin vücut yeteneklerinize göre planlanan özel ders programlarına katılabilirsiniz.


Aletli Pilates Özel dersleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

 • Medikal Pilates

  Pilates, Pilates Özel
 • Hamile Pilatesi

  Pilates, Pilates Özel
 • Aletli Pilates

  Pilates, Pilates Özel

Yoga dersleri.

Yoga derslerinizi nasıl alırsınız? Hatha Yoga, Vinyasa Yoga ya da Yin Yoga. Üç farklı yoga akımında üç farklı yoga dersimizden istediğinize katılabilirsiniz. Yoga derslerimize ilişkin detaylı planlama takvimimizde. sürekli olarak güncellenen ve bu sayfada yayınlanan takvimimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yoga grup dersleri

 • Vinyasa Yoga

  Yoga, Yoga Grup
 • Hatha Yoga

  Yoga, Yoga Grup
 • Yin Yoga

  Yoga, Yoga Grup

Aklınıza takılan soruların cevapları burada olabilir!

 • Hangi Derslere Katılmalıyım?

  Katılmak istediğiniz dersleri kendiniz belirlersiniz. İsterseniz, eğitmenlerimizden destek de alabilirsiniz. Dersler hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 • Üyelik ücretleri ne kadar?

  Grup derslerinde artık üyelik ücretimiz yok. Sadece ders paketlerimiz var. Size uygun olan grup ders paketini alın, ders katılımında check in yapın ve sadece katıldığınız dersler için ödeyin. Ders paketinizden dersleriniz otomatik olarak düşecektir.

 • Kaç dersim kaldı?

  Mobil uygulamamız ile geçmiş dönemde hangi derslere girdiğinizi, kaç dersinizin kaldığını görebilir ve yeni paket alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Pilates mi Yoga mı?

  Aklınıza takılanlar varsa, pilates ve yoga sayfalarımızı ziyaret edin. Ya da Yoga mı Pilates mi  konulu blog yazımız da bu detayı ele aldık. İnceleyebilirsiniz.

 • Yoga dersleri için ayrı paket mi alacağım?

  Hayır. Mat pilates grup dersleriniz için aldığınız grup ders paketi yoga grup dersleri içinde geçerli. Ayrı paket almanıza gerek yok.

 • Hangi Yoga dersine katılmalıyım?

  Yoga dersleri hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Arzuladığın programa çok yakınsın. Tüm derslerimizi ücretsiz deneyebilirsin.

Geç kalmadan derslerimizi ücretsiz deneyerek, bu eşsiz deneyime sahip olabilirsin.

Uzman, donanımlı, tecrübeli eğitmenlerimiz.