Pilates ve yoga derslerimize ilişkin deneme ders politikamızı güncelledik.

Bahçeşehir Pilates ve yoga studyomuza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Deneme ders başvurunuz sonrasında sizi neler bekliyor, kısaca bu sayfada sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Aletli Pilates ücretsiz deneme dersleri

Aletli pilates ücretsiz deneme derslerine olan yoğun ilgi ve artan talep ile birlikte siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için deneme ders politikamızı güncelledik.

Deneme dersleri hala ücretsiz:) Bu kural geçerliliğini hala koruyor. Ders süreleri, bilgiler, ve diğer detaylar aşağıda! Okumanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz yoga deneme dersleri nasıl işeniyor?

Ücretsiz yoga deneme derslerine artan talep ile birlikte siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için deneme ders politikamızı güncelledik.

Yoga derslerine yoga özel dersleri ve yoga grup dersleri ile birlikte katılabilirsiniz. Ücretsiz yoga demo derslerine başvurunuz sonrası karşılaşacağınız aksiyonlar aşağıda!

Okumanızı tavsiye ederiz.

Deneme ders politikası

Deneme ders başvurunuz sonrası oluşacak aksiyonlarla ilgili süreci belirten bir bilgi grafiğimiz var. Sol taraftaki Deneme ders süreci adlı grafikte sonraki işlemleri 5 adımda sizlere özetledik.

  1. Deneme dersleri ücretsizdir.
  2. Her başvuru sahibi yalnızca 1 (bir) deneme dersi yapabilir.
  3. Deneme dersleri kullanımı başvuru tarihinden itibaren 30 gün süreyle sınırlıdır. 30 günlük süre içerisinde kullanılmayan deneme ders hakları iptal olur.
  4. Aletli Pilates Özel ve Yoga Özel deneme dersleri 30 dakika sürmektedir.
  5. Yoga grup ve mat pilates grup dersleri için deneme dersleri ders işlenme saatlerinde 1 ders saati sürelidir.
  6. Ders öncesinde üyelerimiz sağlık durumuna ilişkin istenilen bilgi ve belgeleri sunmak zorundadırlar.
  7. Görüşme esnasında üyelerimize sunulan program fiyatları ve kampanyalar 7 (yedi) gün süreyle geçerlidir.
  8. Tahsis edilen deneme ders saati üyelik başlangıcından sonra tahsis edilecek saatler değildir. Deneme ders saati ile üyelik sonrası tahsis edilebilecek ders saatleri farklılık gösterebilir.
  9. Biz derslerin işlenmesine yönelik genel politika olarak üyelerimizin aynı eğitmenle derslerini işlemesine önem veriyoruz. Eğitmenler arası değişimi uygun bulmuyoruz. Her ne kadar bu kurala bağlı kalmak için azami çaba göstersek de eğitmen durumlarından kaynaklı problemler, zaruri sebepler ve üyelerimizin talepleri doğrultusunda bazen eğitmen değişimi gerçekleşebiliyor. Deneme derslerinde bu değişim yaşanabilir. Deneme ders sonrası üyelik aktivasyonu ile birlikte uygun saatler ve eğitmen genel planlaması doğrultusunda üyeler farklı eğitmenlerle çalışabilirler.
  10. Deneme dersi planlamasından sonra zaruri sebepler haricinde deneme dersi saatinde değişiklik yapılamamaktadır. Üyelerimiz ders saatine en az 3 saat kala ders katılımınıza ilişkin güncel durumunuzu bizimle paylaşmalarını rica ederiz.
Hala ücretsiz deneme dersine kaydolmadın mı?
Neden Deneme Dersi imkanı sunuyoruz?

Bahçeşehir pilates studyomuzda bugüne kadar 100’ün üzerinde üyemizle çalıştık. İstatistiklere göre üyelerimizin %96’sı bizimle ders paketlerine devam ediyor. Ders programlarımızla birçok üyemizi hızlı bir şekilde sağlıklı, sıkı, esnek ve güçlü vücutlarına kavuşturduk.

Edindiğimiz tecrübe gösteriyor ki, Reformer pilates, mat pilates, yoga dersleri hakkında henüz fikir edinemeyen yada daha önce bu egzersizlerden en az birini uygulayıp da istediği başarıyı göremeyen çok insan var. 1 saatlik deneme dersinde vücudunuzda mucizevi bir değişiklik gerçekleştiremiyoruz. Bunun için özür dileriz.

Ancak biz, üyelerimizin geldikleri noktada oldukça mutluyuz. Pilates ders paketlerimiz 10’lu, 20’li, 30’lu ve 50’li ders paketlerinden oluşmakta. Bir çok üyemiz biz 10 derste vücutlarında ki farkı göreceklerini beklerken daha 5’inci derste güzel gelişmeler gösteriyor. Gurur verici sonuçlar alıyoruz.

Deneme dersleri ile biz aletli pilatesin ne olduğunu, reformer pilates cihazını ve reformer pilates dersinin nasıl işleneceğini gösteriyoruz. Özellikle daha önce reformer pilates yapan kişilerin geri bildirimlerinden öğrendiğimize göre; bir çok üyemiz daha önce yaptıkları reformer pilates derslerindeki hataları ve doğruları daha deneme dersinde görüyorlar.

Derslerimiz oldukça yoğun. Bu yoğun program esnasında size ücretsiz planladığımız deneme ders saatlerine sadık kalmanızı rica ediyoruz. Çünkü aynı saati bir başkasına tahsis edemiyoruz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.