Covid-19 salgını sonrası studyomuzda grup derslerine ilişkin alınan tedbirler aşağıdaki gibidir.

Sürecin sağlıklı işletilmesi için tüm üyelerimizin kurallara uymasını hassasiyetle rica ederiz.

  1. Bakanlık kararı doğrultusunda studyomuzda alınan Covid-19 genel tedbirleri sayfanın en altındaki linkte paylaşılmıştır. Bu sayfada sadece grup derslerine ilişkin düzenlemeler bulunmaktadır.
  2. Grup derslerimiz sosyal mesafe kuralı doğrultusunda studyoda 4 kişilik kontenjanda gerçekleşecektir.
  3. Ders kontenjanlarını 20 kişi olacak şekilde planlanıp sadece ilk 4 üye studyoda derse katılacaktır.
  4. 5’inci sıradan itibaren veya ilk 4 kişilik sırada olsa dahi isteyen üyelerimiz derslere online olarak evlerinden katılabilecektir.
  5. Derslere check in yaptıktan sonra ders yayına ilişkin özel link mail ile ders başlangıcına 30 dakika kala size iletilecektir. Maildeki linki tıkladığınızda uygulamada kullandığınız oturum bilgisi ve şifre ile derslere evinizden online ortamda katılım sağlayabileceksiniz.
  6. Mail ve link ulaşmaması halinde lütfen bizimle iletişime geçiniz.
  7. Daha sağlıklı online dersler için yayın öncesi internet bağlantınız, cihazınızın kamera ve ses kontrolünüzü yapmanızı rica ederiz.
  8. Online derslerde isteyen üyelerimiz kamera ve seslerini kapatabilirler, isteyen üyelerimiz görüntü ve ses aktarımı yapabilirler.
  9. Studyoda derse katılacak üyelerimizin Covid-19 tedbirleri sayfasını incelemelerini önemle rica ederiz. Covid-19 genel tedbirleri için tıklayınız.

Kaynak: İç İşleri Bakanlığı İller idaresi Genel Müdürlüğü 23635644.249 sayılı Spor Salonlarında Uygulanacak Standartlar tebligatı.