Pilates ile eşsiz bir vücuda sahip olun

Pilates egzersizleri ile sıkı, esnek, güçlü ve mükemmel bir vücuda sahip olun.

ÜCRETSİZ DENEYİN

veya derslere gözatın

Hedeflerinize pilates ile ulaşın

Birçok farklı pilates ders seçeneği ile arzuladığınız vücuda oldukça yakınsınız. Eşsiz bir pilates deneyimi için buradayız.

Aletli Pilates ile kesin sonuçlar

Aletli pilates etkisini henüz keşfetmediysen doğru yerdesin. Özel aletli pilates dersleri ile hızla sıkılaşabilir ve istediğin vücuda sahip olabilrisin.

İncele

Donanımlı pilates eğitmenleri

Pilatesin kesin sonuçlar sunabilmesi için başarılı pilates eğitmenleri gerekli. Eğitim ve sertifikasyonları tamam pilates eğitmenlerimizle tanışın.

İncele

Pilates derslerinde kişisel planlama

Pilates derslerinize ilişkin tüm detaylar avucunuzun içinde. Mobil uygulamamız ile pilates derslerinizi planlayın ve detayları görüntüleyin.

İncele

Pilatesi ücretsiz deneyin

Pilates kendisine has prensipleri olan bir egzersiz disiplinidir. Pilatesi denemeden yada pilates hareketlerini prensiplerine uygun olarak uygulamadan pilates ve etkileri hakkında fikir sahibi olmanız oldukça zordur.


be.pilates&yoga da pilatesi daha iyi tanımanız için tüm pilates derslerinde ücretsiz deneme dersleri sunuyoruz. Siz de geç kalmadan ücretsiz pilates deneme dersi alın ve pilatesi yakından tanıyın.

Üyelerimiz pilates deneyimlerini paylaşıyor

Değerli üyelerimizin pilates ve etkileri hakkında deneyimleri

 • “Bu kadar kısa sürede böylesine bir değişim alacağımı hiç sanmazdım. Burada dersler çok keyifli ve verimli geçiyor. bepilatesyoga ailesine çok teşekkür ederim.”
  Burcu Seden, Diş Hekimi
 • “Bahçeşehirde böylesine keyifli, eğlenceli ve verimli dersleri için Boncuk hocama teşekkür ederim.”
  Göksu Şensöz, Diyetisyen
 • “Boncuk hocanın ders kalitesinde yarattığı fark asla tartışılmaz. Onun sayesinde bugün geldiğim noktada, esnekliğim, dik duruşum ve kendime güvenim oldukça keyif verici. Emekleri için çok teşekkürler.”
  Pınar Uzgur, Öğrenci Pilot
 • “Çok iyi bir spor eğiticisi arıyorsanız en doğru kişi Boncuk hoca..bir kaç derste değişiminize inanamayacaksınız.son 6 ay için teşekkür ediyorum.”
  Devrim Avcı, Doktor

Pilatesi şimdi ücretsiz dene ve pilates etkilerini keşfet

Tüm Pilates derslerini ücretsiz deneyebilirsin. Pilatesi daha önce denemiş olabilirsin ama biz yine be.pilates&yoga ayrıcalığıyla pilatesi denemeni isteriz.

Ücretsiz deneme dersi için hemen kaydol!

* Daha sağlıklı deneme dersi için Deneme ders politikamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikasını tıklayabilirsiniz.