[launchkit_slider parallax=”fixed-header”][launchkit_slider_content image=”583″]

En yeni pilates dersleri bu studyoda!

[/launchkit_slider_content][/launchkit_slider]

Değerli üyelerimizin talepleri uzun çalışmalarımızla pilates derslerimizi şekillendirdik! Sizlere keyifli ve bir o kadar da zorlu pilates derslerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İncele

Her hedefe ayrı bir pilates dersi.

1. Reformer Pilates Özel Dersleri

Özel pilates reformer  dersleri ile kişisel bir egzersiz programında birebir eğitmenlerle reformer pilates aletinin mucizevi etkilerini keşfedin.

3. Hamile Pilatesi Özel Dersleri

Sağlıklı bir doğumu hangi bayan istemez? Bir çok hamile üyemiz gibi hamile pilatesi özel dersleri ile kendiniz ve bebeğiniz için doğum sürecinizin olumsuz etkilerinden korunun.

2. Medikal Pilates Özel Dersleri

Doktorunuza kulak verin. Tedavi edici etkisiyle medikal pilates derslerini keşfedin ve sağlıklı bireylerin arasında yer alın.

4. Mat Pilates Grup Dersleri

Mat pilates grup dersleri ile arzuladığınız bedene hızlı, etkili, ekonomik yolla ulaşın. Mat pilates konsept ders programımızdan istediğinizi seçin ve check in yapın.

Eğlenceli, zorlayıcı konsept mat pilates grup dersleri.

Mat Pilates grup derslerine inovatif planlama yaptık. Katılmak istediğiniz derslere check in yaparsınız ve katıldığınız dersler ders paketinizden düşer.

Hedefiniz sıkılaşmak, kilo vermek yada sırt ağrılarınızdan kurtulmak olabilir. Neden farklı hedeflerde aynı dersler işlensin ki?

Farklı grup ders konseptlerinden istediğinizi seçebilir ve grup derslerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Haftada bir gün değil her gün. İstediğiniz saatlerde istediğiniz mat pilates grup dersine katılın.

[launchkit_portfolio pppage=”3″ filter=”135″]
[launchkit_testimonial_carousel pppage=”3″]

Kişiselleştirilmiş reformer pilates dersleri.

Reformer pilates derslerini isteme nedeniniz sıkılaşmak, kilo vermek, duruş bozukluğu tedavisi, hatta doktor tavsiyesi olabilir. Siz amacınızı paylaşın yeter. Uzman pilates eğitmenlerimiz hedeflerinize ulaşmanız için sizlere kişiselleştirilmiş bire bir reformer pilates dersleri ile kısa sürede kesin sonuç sağlayabilir.